رويايي

با گرانترين هتل ايران در اصفهان آشنا شويد + تصاوير

ركورد گرانترين هتل در ايران مربوط به هتل عباسي در اصفهان است. قيمت اجاره يك شب اتاق در اين هتل ۵۰۰ تا ۶۰۰ دلار يعني نزديك يك ميليون تومان است  .

معرفي در  ويكيپديا :

هتل اسمان يا هتل شاه عباس يكي از هتل‌هاي بزرگ ايران و شهر اصفهان است كه به دليل معماري آن، كه از معماري دوران صفوي الگو گرفته است، و نيز واقع شدن آن در ميان بافت تاريخي اصفهان داراي اهميت فراوان است.

مادر شاه سلطان حسين صفوي (آخرين پادشاه صفوي) پس از ساخت مدرسه چهارباغ موقوفات فراواني به آن اختصاص داد كه اين موقوفات شامل چندين مزرعه، باغ، مغازه و كاروانسرا بود. يكي از موقوفات مشهور اين مدرسه كاروانسراي مادر شاه بود كه ديوار به ديوار مدرسه قرار داشت. پس از حمله افغانها تمامي اين موقوفات از جمله اين كاروانسرا رو به ويراني نهادند.

 

 

 

در سال ۱۳۳۶ با حمايت دولت وقت، اجاره‌نامه‌اي ميان سازمان اوقاف و بيمهٔ ايران منعقد شد مبني بر آنكه بيمه ايران به هزينه خود نسبت به احداث هتل در اين مكان اقدام و پس از اتمام از آن بهره‌برداري نمايد. در آن زمان رضا ارحام صدر مدير كل بيمه ايران در استان اصفهان بود كه احداث اين هتل را يكي از افتخارات دوران كاري خود مي‌داند.

در هنگام ساخت سعي بر آن بود كه بازمانده كاروانسرا مورد مرمت قرار گيرد و طراحي بنا نيز هماهنگ با معماري عصر صفوي باشد. آرايش داخلي بنا هم به گونه اي طراحي شد كه بيان‌گر جلوه هاي اصيل هنر ايراني باشد. سرانجام هتل شاه عباس در سال ۱۳۴۵ افتتاح گرديد. پس از انقلاب ۵۷ اين مجموعه با حذف كلمه شاه، به هتل عباسي تغيير نام داده شد.

معماري شكوهمند ايران همواره چون گوهري تابان در ميان آثار معماري جهان مي درخشــيده و از مرتـبه اي بلند برخــوردار بوده است. در اين ميان، معمـاري مكتب اصفهان در دوره هاي گوناگون طلايه دار  اين راه پرشكـوه بوده و نام هنر و فرهنگ ايران را در گوشه و كنار  جهان بلنـد آوازه كرده است . در دوره صفـوي ، شهر اصفهان از چنان عظمت و شكوهي بهرمند شد كه نصف جهانش نامـيدند . در ميان آثار معماري بازمانده از عصر صفوي مجموعـه مدرسـه و بازارچه و كاروانسـرايـي برجـاي مانـده است كه در كنـار خيـابان چـهارباغ اصفهان چون گوهري يگانه مي درخشد . اين مجموعه به دستور شاه سلطان حسين صفوي ساخته شد و آن را به مادر خويش پيشكش كرد. مهمانسراي عباسي با ۲۳۱ اتاق، سوئيت و آپارتمان كه مطابق با استانداردهاي بين المللي ساخته شده اند، سالانه پذيراي هزاران مهمان و گردشگر داخلي و خارجي از اقصي نقاط جهان و همچنين دهها هيات از ميهمانان عالي رتبه سياسي و شخصيت هاي بين المللي است.

_________________________________________________

با گرانترين هتل ايران آشنا شويد + تصاوير

با گرانترين هتل ايران در اصفهان آشنا شويد + تصاوير

 

با گرانترين هتل ايران در اصفهان آشنا شويد + تصاوير

تك عكس هاي جديد منتخب از هنرمندان,خوانندگان و فوتباليست ها

 تك عكسهاي منتخب جديد از بازيگران

 

اين تصاوير مربوط به برنامه تحويل سال ۹۱ مي باشد كه از شبكه ۲ سيما پخش گرديد

مهدي مهددوي كيا و دخترش

تك عكسهاي منتخب جديد از بازيگران

تك عكسهاي منتخب جديد از بازيگران

آزاده نامداري,جديدترين عكس آزاده نامداري

تك عكسهاي منتخب جديد از بازيگران

نيوشا صيغمي در سال ۹۱

تك عكسهاي منتخب جديد از بازيگران

هومن سيدي

تك عكسهاي منتخب جديد از بازيگران

فرزاد فرزين

تك عكسهاي منتخب جديد از بازيگران

لعيا زنگنه,عكسهاي جديد لعيا زنگنه بازيگر

تك عكسهاي منتخب جديد از بازيگران

تك عكسهاي منتخب جديد از بازيگران

تك عكسهاي منتخب جديد از بازيگران

تك عكسهاي منتخب جديد از بازيگران

تك عكسهاي منتخب جديد از بازيگران

تك عكسهاي منتخب جديد از بازيگران

مهدي يراحي

به كه پيغام دهم ؟ به شباهنگ كه شب مانده به راه ؟

يا به اندوه كلاغان سياه ، به پرستو كه سفر ميكند از سردي فصل ؟

يا به مرغان نكو چيده شهر ؟ به كه پيغام دهم كه به يادت هستم ؟

.

.

هنوز رو خاكيم يادمان نميكنند!

واي به روزي كه خاكمان كنند!

.

.

ثانيه ها، روزها حقيرتر از آنند كه بهانه اي براي از ياد بردنت باشند…

.

.
اس ام اس ها گاهي پيامي ندارن

فقط ارسال ميشن كه باور كني اوني كه فكرشو نمي كني الان به يادته

.

.
در برهوت بي كسي تنها تو همزاد مني / اي نازتر از خواب شبم ، همواره در ياد مني
.

 

.

هرقدر رفاقت بكنم مي ارزي / اظهار صداقت بكنم مي ارزي

آنقدر عزيزي تو برايم اي دوست / صدبار كه يادت بكنم مي ارزي


پشت دريا شهريست كه يك دوست در آن جا دارد ، هر كجا هست ، به هر فكر ، به هر كار ، به هر حال ، عزيز است خدايا تو نگهدارش باش .
 

وقتي عطر تنت را ميخواهم ، به باد هم التماس ميكنم ، خدا كه جاي خود دارد .

 

فداي عزيزي كه آتيش معرفتش ، جنگل بي معرفتها رو خاكستر ميكنه !
 
هست را اگر قدر نداني ميشود بود و چه تلخ است هست كسي بود شود .

 

رفتنت آغاز ويرانيست حرفش را نزن / ابتداي يك پشيمانيست حرف را نزن / گفته بودي چشم بردارم از چشمان تو / چشمهايم بي تو بارانيست حرفش را نزن .
 
خدايا مرا كه آفريدي گارانتي هم داشتم ؟ دلم از كار افتاده !

 

چقدر در تاريكي ، مشق رفتن كنم ؟ بيا و تكليف مرا روشن كن !
 

نازنين ، با تو قند پهلو مي شود تلخي آغوشم !

 

با اصول گفتگو در خواستگاري آشنا شويد

با اصول گفتگو در خواستگاري آشنا شويد
يكي از مهمترين عللي كه اضطراب و استرس اين مجالس را دو چندان مي كند رعايت نكردن برخي نكات مهم و اساسي در نحوه گفتار و بيان است.

 

هميشه وقتي دختر خانم ها و آقا پسرها به جلسات گفتگو و خواستگاري شان نزديك مي شوند استرس و اضطراب تمام وجودشان را مي گيرد. مدام به خود مي گويند: آيا مي توانم سوالاتم را تمام و كمال از فرد مقابل بپرسم؟ آيا مي توانم اطلاعات لازم را از او بگيرم؟ نكند دروغ بگويد! و هزاران دغدغه ديگري كه ذهن فرد را درگير خود مي كند و گاه آنقدر براي فرد بزرگ و مهم مي شوند كه اصل قضيه يعني صحبت كردن و شناختن فرد مقابل به كل فراموش مي شود.
يكي از مهمترين عللي كه اضطراب و استرس اين مجالس را دو چندان مي كند رعايت نكردن برخي نكات مهم و اساسي در نحوه گفتار و بيان است. نكاتي كه شايد به ظاهر ساده باشند اما توجه به آنها و مراعاتشان، باعث بهبود جلسات خواستگاري، كم شدن اضطراب و استرس و گرفتن پاسخ هاي درست و دقيق تر مي شود.

 1 -
شفافيت در كلام
اولين نكته اي كه بايد در جلسات گفتگو مورد توجه هر دو طرف يعني دختر و پسر باشد، شفافيت در كلام است. يعني هر فرد بايد به گونه اي سخن بگويد كه فرد مقابل به صورت كامل متوجه منظور او شود.
كلي گويي، با ابهام سخن گفتن و ... اموري هستند كه باعث عدم فهم درست سخن و گيج شدن فرد مقابل مي شود زيرا او كه در دل يا ذهن فرد مقابل خود نيست كه منظور او را كامل و دقيق متوجه شود.
عدم شفافيت در سخن گفتن و پرس و جو كردن باعث شنيدن پاسخ هاي اشتباه و نادرست يا ناقص مي شود.

2 -
نحوه طرح و بحث سوال ها
افراد مي توانند سوال هايشان را به دو طريق متفاوت بپرسند. هر دو روش مفيد و لازم است اما بايد بدانيد كه براي پرسيدن هر سوال بايد از چه روشي استفاده نمود. براي موفقيت در اين مرحله بهتر است سوالاتي كه داراي
پاسخ هاي واضح هستند به صورت مستقيم پرسيده شوند. مثلاً :
ميزان در آمد ماهانه شما چقدر است؟
چند خواهر و برادر داريد؟
آيا بيماري خاصي داريد؟ و ...
اما بالعكس برخي از سوالات بايد به صورت
زيركانه و غيرمستقيم پرسيده شوند. زيرا اگر به صورت مستقيم پرسيده شوند فرد مقابل متوجه علاقه و نظر شما شده و احتمال دادن پاسخ نادرست ولي باب ميل شما بسيار است.
مثلاً من خيلي اهل تفريحم نظر شما درباره تفريح وگردش چيست؟ يقيناً فرد مقابل در پاسخ به پرسش شما خواهد گفت: من هم به تفريح و گردش و مسافرت علاقه بسياري دارم.
در اين گونه مواقع بايد به صورت غير مستقيم سوالات پرسيده شود.
مثلاً بايد پرسيده شود: نظر شما راجع به كساني كه مي گويند هيچ جا خانه خود آدم نمي‌شود، چيست؟ در اين صورت چون فرد مقابل نمي تواند نظر واقعي شما را تشخيص دهد، جوابي كه مي دهد نظر حقيقي خودش مي باشد.

3 -
توجه به مسائل مهم و ضروري
برخي بخشي از زمان گفتگويشان را با پرسيدن سوالات بي ارزش و بي اهميتي چون رنگ و غذاي مورد علاقه و... پر مي كنند. بحث بر روي اين مباحث نه تنها لازم و ضروري نيست و باعث اتلاف زمان مي شود بلكه  جلسه گفتگو را از مسير اصلي خود خارج كرده و به جاده خاكي مي كشاند. هيچ كدام از اين مسائل پيش پا افتاده نقش مهمي در زندگي زناشويي ايفا نمي كنند. آنچه در اين راستا مهم است
تناسب در امور مهم و تاثيرگذاري چون اعتقادات، فرهنگ و ... مي باشد.

4 -
اجتناب از خيال بافي
افراد بايد در همه شرايط چه به هنگام سوال پرسيدن و چه به هنگام پاسخ دادن به سوالات فرد مقابل از حقايق و واقعيت ها سخن بگويند. با خيال بافي و آرزو و توهم و ... نمي توان به موفقيت در زندگي دست يافت.گردآوري : گروه سبك زندگي سيمرغ

Design By : Pars Skin